Panele dekoracyjne

Zapytaj o panele
Wypełnij formularz

Imię i nazwisko :

Adres email :

Temat :

Treść wiadomości :

Please leave this field empty.

Prześlij plik :

Oferowane panele to tak na prawdę frezowane ściany ubrane w ciekawe i oryginalne motywy graficzne.
Niektóre z nich, jak Klimt czy Ornament, przechodzą płynnie we wszystkich kierunkach z panelu na panel tworząc oryginalny i przyjemny dla oka ciąg dekoracyjny.
Kolorystyka może być dowolna, mogą to być również panele ażurowe (wzór frezowany na przestrzał).

Zasadniczą przewagą naszych paneli nad ogólnie dostępnymi na rynku jest ich rozmiar. Większość która jest w sprzedaży ma stałe, małe rozmiary i kupuje się je na sztuki. Żeby zapełnić całą ścianę trzeba ich dużo kupić, a z odpadem nie da się już nic zrobić. Nasze panele przygotowujemy pod wymiar dekorowanej ściany. Cena jest liczona za m2.

Kolejną przewagą jest to że w cenie klient ma wliczony również montaż (klient nie zostaje z towarem sam i sam go nie przycina i nie montuje).

Panele mogą być stosowane w każdym pomieszczeniu nie ma znaczenia czy jako pojedyncze sztuki czy całe ściany (w tym wypadku powiększają optycznie pomieszczenie co jest bardzo wskazane).

Zazwyczaj tło wykonujemy w lakierze matowym a frezowany wzór graficzny jest w połysku (to kolejna przewaga, ponieważ nikt na tym rynku nie chce robić paneli w połysku, jest to bardzo pracochłonne i drogie w przypadku frezowań).

Panele mogą również stanowić ścianki działowe, drzwi przesuwne i fronty mebli.

Mają również walor praktyczny – tuszują wszelkie niedoskonałości ścian.

Nasze panele to nowy trend dekoracji każdego wnętrza.